O mnie

Każdy z nas ma jakieś zdolności, najważniejsze jest, aby te zdolności w sobie odnaleźć i się nimi dzielić. Pasje artystyczne i zdolności pedagogiczne są dziedzinami, w których spełniam się od kilku lat.

Prace artystyczne i usługi wykonywałem min. dla publicznych i niepublicznych placówek oświatowych, instytucji kultury, stowarzyszeń i fundacji takich jak: Mazowieckie Centrum Kultury i Sztuki, Międzynarodowej Szkoły Europejskiej w Warszawie, Szkoły Japońskiej w Warszawie, publicznych, niepublicznych szkół i przedszkoli z terenu województwa mazowieckiego i lubelskiego, Klubów i Domów Kultury, Warsztatów Terapii Zajęciowej, Stowarzyszenia Akademia Łucznica, Fundacji AMF, Wolnego Stowarzyszenia Zielonych Artystów i innych.

Jestem absolwentem Instytutu Sztuki na Uniwersytecie Opolskim, kierunek Edukacja Artystyczna w Zakresie Sztuk Plastycznych. Dyplom z MULTIMEDIÓW, aneks z RZEŹBY. Dyplom z FOTOGRAFII na studiach podyplomowych UMCS w Lublinie, Kolegium Sztuk Pięknych w Kazimierzu Dolnym.

Przygotowuję i prowadzę autorskie warsztaty z rękodzieła, ceramiki, rzeźby w korze, w drewnie, warsztaty plastyczne, fotografii cyfrowej, fotografii otworkowej Camera Obscura, malowania na szkle, malowania na koszulkach, malowania twarzy, warsztaty z papieru ręcznie czerpanego, batiku, warsztaty scenograficzne i inne

Ukończyłem kursy rękodzieła w zakresie ceramiki, witrażu, batiku, papieru ręcznie czerpanego oraz kurs projektowania wnętrz. Uczestniczyłem w wielu plenerach, warsztatach, a także wystawach indywidualnych i zbiorowych w dziedzinie malarstwa, rzeźby, ceramiki i fotografii.

Wykonuję nietuzinkowe usługi fotograficzne, fotografię artystyczną, tworzenie fotokastów czyli połączenie fotografii z dźwiękiem, produkcję filmów promocyjnych, dokumentacje fotograficzne na potrzeby projektów/wydarzeń, reklamy, czy fotografię produktową. Realizuję również zamówienia dotyczące fotografii analogowej, jak również artystycznej fotografii otworkowej CAMERA OBSCURA.